Innowacyjna technika obrazowania pozwalająca na wizualizację mikroskopijnych przepływów z filtracją artefaktów ruchowych dostępna zarówno w trybie kolorowym jak i monochromatycznym.
Zapewnia wizualizację przepływów o niskich prędkościach, bardzo wysoką rozdzielczość i prędkość odświeżania, co pozwala ocenić niezwykle niskie przepływy np. w korze nerek, węzłach chłonnych, guzach, w przypadku neowaskularyzacji np. blaszek miażdżycowych w naczyniach, czy uszkodzeń ścięgien (tendinopathy) i niedokrwieniu.
Umożliwia również obrazowanie przepływów w komorach serca płodu w 10-12 tygodniu, co pozwala na bardzo wczesną diagnostykę wad.
Zapewnia też bardzo dokładną wizualizację drobnych naczyń np. unaczynienie nerek bez potrzeby podawania kontrastu, umożliwia również diagnostykę w przypadku refluksu, obserwację drobnych naczyń w przypadku oceny skrętu jąder u dzieci i w wielu innych przypadkach.
Elastografia w czasie rzeczywistym o wysokim poziomie dokładności, czułości i powtarzalności w szerokim zakresie ustawień klinicznych
Oprogramowanie obliczające i wyświetlające sztywność względną tkanki w czasie rzeczywistym w postaci map kolorów oraz skali porównawczej obszaru badanego i referencyjnego. Jakościowy wskaźnik użytej siły ucisku oraz czasu jego trwania pozwalający dobrać odpowiedni czas i siłę stosowanego ucisku. Możliwość pomiarów i porównania do 4 miejsc.
Elastografia oparta o analizę rozchodzenia się fal poprzecznych w czasie rzeczywistym, z możliwością oceny w kPa oraz m/sek. Unikatowe obrazowanie propagacji fal poprzecznych pozwala na bardzo dokładne wykonywanie pomiarów, dzięki eliminacji miejsc gdzie fale poprzeczne rozchodzą się nieprawidłowo.
Elastografia SW pozwala zobrazować rejon badania zarówno w czasie rzeczywistym jak i za pomocą jednego intensywnego impulsu.
Unikalna metoda obrazowania struktur o innej propagacji fal w przestrzeni 3D pozwala na jeszcze dokładniejszą ocenę zmian.
Inteligentna wirtualna nawigacja w pełni zintegrowana z aparatem usg umożliwiająca fuzję (porównanie) obrazów uzyskanych w różnych technikach obrazowych.
Korelacja różnych sposobów obrazowania (np. CT, MR) z obrazami z aparatu usg w czasie rzeczywistym pozwala szybciej znaleźć zmiany trudne do uchwycenia, poprawić dokładność diagnozy, a w przypadku procedur inwazyjnych pozwala bezpiecznie ominąć anatomicznie złożone rejony.
Powiązana z fuzją obrazów opcja śledzenia igły biopsyjnej z obrazowaniem jej aktualnego położenia oraz torujakimbędzie się przemieszczać.
Przestrzenna wizualizacja położenia igły biopsyjnej w stosunku do płaszczyzny obrazowania sondy jest doskonałym narzędziem podczas zabiegów diagnostycznych jak i terapeutycznych.
Zapewnia pełną kontrolę nad wprowadzaną igłą od samego początku wkłucia.
Możliwość jednoczesnej pracy z trzema niezależnymi igłami biopsyjnymi pozwala na lepsze i szybsze wykonywanie zabiegów ablacji.
Rewolucyjna technika obrazowania 3D – porównywalna do wirtualnej endoskopii. Pozwala śledzić przebieg naczyń czy innych przestrzeni płynowych.
Profesjonalne narzędzie do analizy lokalnych zmian patologicznych i rozrastających się mas, w planowaniu i śledzeniu procedur interwencyjnych.
Zaawansowane technologie obrazowania z zastosowaniem środków kontrastowych nowej generacji CEUS, zarówno przy użyciu wysokiego jak i niskiego indeksu mechanicznego
Możliwość kodowania kierunku przepływu kontrastu kolorem VRI.
Obrazowanie napływu małych ilości kontrastu z możliwością dodatkowej eliminacji ruchów oddechowych pacjenta – Micro Flow Imaging.
System może również wykorzystywać metodę niskich MI z użyciem Pulse Subtrakcji do lepszej wizualizacji środków kontrastowych (SonoVue)
CHIQ – Contrast Quantification – Obrazowanie kontrastowe z postprocessingowym wyznaczaniem parametrów przepływu – Quantification
Innowacyjne narzędzie kliniczne pomagające w identyfikacji mikrozwapnień, które jest znacznikiem potencjalnych zmian nowotworowych piersi oraz innych organów. Technika ta wyróżnia automatycznie wykryte zwapnienia, przedstawiając je w postaci białych plamek na maskowanym obrazie 2D. MicroPure jest bardzo skutecznym wsparciem dla dokładnego wykonywania biopsji pod kontrolą USG.
Oprogramowanie 3D/4D do analizy objętości (do badań wolumetrycznych), które generuje trójwymiarowy obraz struktur przestrzennych w czasie rzeczywistym. Cały proces nie wymaga żadnej dodatkowej ingerencji ze strony użytkownika i jest uzyskiwany automatycznie przy użyciu sondy wolumetrycznej.
Luminance – Innowacyjna technika renderingu pozwalająca otrzymać realistyczne obrazy o doskonałej jakości i głębi. Pozycja doświetlenia bryły 3D pozwala rozróżnić wiele detali, zmian patologicznych oraz wad.
Mulitiview – Możliwość wygenerowania serii równoległych płaszczyzn pozwala dokładniej pozycjonować i śledzić przebieg zmiany w danej strukturze. Płaszczyzny mogą być ustawiane pod dowolnym katem w stosunku do śledzonej zmiany co znacząco skraca czas badania.
Tryb DOPPLER CIĄGŁY (CW)
Tryb Doppler tkankowy spektralny i Doppler tkankowy kolorowy
Tryb FLEX-M-MODE – Anatomiczny tryb M z możliwością dowolnego ustawienia linii ciecia pod dowolnym kątem w czasie rzeczywistym, na obrazie zamrożonym z pamięci CINE
Analiza ilościowa Strain i Strain Rate wykonana za pomocą metody 2D Speckle wyliczająca parametry ruchu mięśnia sercowego w oparciu o analizę przemieszczania się tzw. markerów akustycznych na obrazach.
Funkcja posiada unikalną możliwość: wybór do analizy wsierdzia i nasierdzia oraz możliwość uśrednienia uzyskanych wyników co pozwala dużo wcześniej ocenić zmian